Padellen via LTV Kessel bij The Bandeja Club Baarlo

Vandaag - 20:04


πŸ“’ Samenwerking met The Bandeja Club – padelbanen beschikbaar voor onze leden

Beste LTV-Kessel leden,

Goed nieuws dit jaar is er weer de mogelijkheid te padellen via LTV Kessel! 🎾Vorig jaar hebben 8 groepen hier gebruik van gemaakt.

LTV Kessel is vorig jaar een samenwerking gestart met The Bandeja Padelclub in Baarlo die het van Sportcenter de Berckt hebben overgenomen. Hierdoor hebben wij dit jaar weer vanaf oktober tot en met maart wekelijks 2x 1,5 uur padelbanen tot onze beschikking. In ruil daarvoor krijgt Bandeja exposure binnen onze club (o.a. als baan- en windschermsponsor) Γ©n de gelegenheid om ook gebruik te maken van onze tennisbanen indien gewenst.

πŸ‘‰ Voor de de avond zijn er twee exclusieve momenten voor LTV-Kesselleden:

  • Maandag 18.30 – 20.00 uur (1 baan)

  • Dinsdag 20.30 – 22.00 uur (1 baan, ipv de donderdag en nu dus een half uur eerder)

Deze uren worden via een roulatieschema verdeeld over beide dagen.

De bestaande vaste baangroepen worden hiervoor ook benaderd via de groepsapp. Daarnaast is er ook de mogelijkheid om met een nieuwe groep mee te doen. Dus stel een team samen van minimaal 5 leden en meld je aan om op toerbeurt ingepland te worden.

πŸ“© Aanmelden kan tot en met zondag 27 september via [email protected]

Neem een kijkje op de The Bandeja Club website voor hun eigen mogelijkheden om een baan te reserveren.

Met sportieve groet,
Bestuur, Activiteiten- en tenniscommissie LTV Kessel

 

Nieuwscategorieën